Takma Diş Konya | Diş Protez | Fiyatları

Takma Diş Konya | Diş Protez | Fiyatları

Konya diş protez hizmeti veren kliniğimiz, alanında uzmanlaşmış diş hekimleriyle çalışmaktadır. Diş hekimlerimizin, tecrübesi sayesinde yapılan işlemler, sorunsuz tamamlanmaktadır. Dişe yapılan protez işlemi tam diş protezi ya da bütün diş protezi olarak kayba uğrayan dişlerin yerine yapılır. Aynı zamanda akrilik bir taban üstünde akrilik ya da porselenden üretilmiştir.

Kısmi olarak protezler de benzer şekillerde tam ya da tüm dişleri kapsayabilmektedir. Kısmi protezler ise bazı dişlerin yerine takılmaktadır. Tam olarak kullanılan protezler ise bütün dişlerin kaybolması durumunda uzman hekimlerimiz tarafından uygulanacaktır. Konya takma diş uygulaması, protez tabanı polimetil metakrilat ya da PMMA olarak da bilinen pigmentlendirilmiş akrilikten üretilir.

Takma Diş Konya | Diş Protez | Fiyatları
closeup of older womans hand holding a teeth denture

Konya Diş Protez Yapımı

Konya diş protez üst ve alt protez olarak kullanılabilen tekniklerdir. Yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra vakumlama yöntemiyle yerinde kalmalarına yardımcı olunur. Diş protezi yapıştırıcı kremi, kaliteli içerikli bir malzemedir. Bu ürün, dişlere takılan protezlerin sabitlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda protez altına girdiğinde de dişleri asla rahatsız etmez.

Protez diş uzmanı olarak kliniğimiz üzerinden, başarılı hekimler ile tedavi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yaşanılan diş kayıpları, doğal diş görünümüyle tekrardan restore edilir. Ayrıca hastaların, protez dişlerini en rahat şekilde kullanabilmeleri için özel teknikler de kullanılır. Örneğin, diş aralarına yiyecek ve gıda girmesi önlenerek, rahatça yemek yiyebilmeye yardımcı olunur.

Konya Diş Protezi Avantajları

İLETİŞİM

FORMU