İmplant Fiyatları Konya | Diş İmplantı Tedavisi

İmplant Fiyatları Konya | Diş İmplantı Tedavisi

Konya’nın merkezi konumunda yer alan ve kurumsal şirket olan Konya implant hizmetlerimizi, deneyimli diş hekimleriyle sunmaktayız. Kliniğimizin sizlere sunmuş olduğu implant hizmeti ise, uzun ömürlü kullanabileceğiniz hizmetlerin başında gelmektedir. Ağzınızın içerisinde eksik olan diş yerine koyulan implant dişler ile daha sağlıklı bir dişe sahip olacaksınız. Hekimlerimizin kullandığı implantı ise titanyum malzemesinden imal edilir ve oldukça sağlamdır.

Yemekleri daha rahat çiğnemenizi ve yutmanızı sağlayacak olan Konya implant, aynı zamanda daha güzel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Özel diş kliniğimizin sizlere sunmuş olduğu diş implantı hizmeti hem kaliteli, hem de oldukça güvenilirdir. Diş kliniğimizin hekimleri alanlarında uzman kişilerdir ve implant hizmetini sizlere, minimum ağrı hissedeceğiniz şekilde vermektedirler. Kısa süre içerisinde ise implant yerlerinizde meydana gelen ufak ağrılar ise sona erecek, sağlıklı bir şekilde implantınızı kullanabileceksiniz.

İmplant Fiyatları Konya | Diş İmplantı Tedavisi

Konya Diş İmplantı Hizmeti Fiyatları

Özel diş kliniğimizin sizlere sunmuş olduğu implant fiyatları konya ise hem indirimli olarak, hem de kolay ödeme seçenekleri ile verilmektedir. Her keseye uygun olan implant fiyatlarımız, ay sonuna kadar indirimli olarak verilmeye devam edilmektedir. Nakit olarak kliniğimizden alacağınız implant hizmeti sizlere, ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kliniğimiz Konya’nın hem en iyi ve kaliteli diş implantı yapan, hem de kaliteden ödün vermeden hizmet sunan merkezlerinden bir tanesidir. İmplantlarınızın üzerine koyulan porselen dişler birinci sınıf malzemeden yapılmıştır ve kaliteli dişlerdir. Siz de profesyonel diş hekimlerimizden uygun fiyatlar ile diş implantı veya başka bir hizmet almak isterseniz, internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

çene ucunun yüze ve burun uyumuna orantılı olması amaçlanarak yapılır. Dişlerin sıralanışı ve ağızın kapanmasında sorun yaşamayan hastalara, uygulanan işlemlerdir. Genellikle protez, vida, törpüleme gibi birçok farklı seçenekte uygulama türü vardır. Çene estetikleri; en fazla çenenin küçük olması, çenenin önde ya da arkada bulunması, çene ucunun olduğundan küçük olması, çene ucunun uzun ve sivri görünüme sahip olması gibi nedenlerden yapılır.  

Yapılan işlemler, hastaların görünümünü düzeltirken, aynı zamanda psikolojik anlamda da rahatlamalarına yardımcı olur. Çünkü çene insan yüzündeki konumu en önemli olan bölgelerden bir tanesidir. Tıpkı burun gibi orta kısımda yer aldığı için estetik anlamda güzel bir görüntü sağlanması önemlidir.

Konya Diş İmplantı Teknikleri

İLETİŞİM

FORMU