Diş Teli Konya | Şeffaf Diş Teli | Fiyatları

Diş Teli Konya | Şeffaf Diş Teli | Fiyatları

Konya diş teli tedavisi alacak hastalar, genellikle çarpık dişlerden kurtulmak ve gülüşlerinde estetik bir görünüm yaratmak için diş teli taktırırlar. Genellikle kişilerin gülüşlerinden en fazla rahatsız oldukları sorunlar arasında, diş çarpıkları vardır. Bununla birlikte, aralıklı dişler ve çenenin birbiri ile uyumsuz olması da başlıca sebepler arasında yerini alır. Hem diş dizilimi hem de orantılı görünümü, diş teliyle mümkün hale gelir.

Konya diş teli tedavileri, alanında uzman doktorlarımız tarafından yapılır. Alacağınız bu tedavi sayesinde, genel yüz estetiğiniz olumlu yönde etkilenecektir. Aynı zamanda çiğneme fonksiyonunuz, diş görünüşünüz de eskisine oranla düzelme gösterecektir. Bütün diş dizilimleri ve çene yapısı sorunları diş teli yöntemiyle giderilebilir.

Diş Teli Konya | Şeffaf Diş Teli | Fiyatları

Konya Diş Teli Tedavisi

Konya diş teli çene yapısı ve diş dizilimindeki bozukluk, orantısızlık ve düzensizliklerin giderilmesi için dişlere takılır. Diş telleri, dişlere yapışıktır ve braketler kullanılarak düzeltilir. Bu tedavi türlerine tıp dilinde ise ortodondik yöntemler isim verilir. Diş teli, dişin bozuk yapısını düzeltmek için uzun süre takılmalıdır. Genellikle bu süre zarfı doktor kontrolü doğrultusunda gözlem altında ayarlanır.

Diş telleri, yalnızca bozuk dişli kişilere değil, aynı zamanda dişi çıkmayan, dişlerinde ayrıklık olan ve diş kırıkları yaşayan hastalara da uygulanır. Bu yöntemin, dört çeşit diş teli uygulaması vardır. Bunlar arasında; metal braketler, porselen şeffaf braketler, lingual braketler, telsiz ortodonti olarak sıralanabilir.

Konya Diş Teli Tedavisi Yararları

İLETİŞİM

FORMU