Diş Kaplama Fiyatları Konya | Zirkonyum Diş Kaplama

Diş Kaplama Fiyatları Konya | Zirkonyum Diş Kaplama

Konya zirkonyum diş kaplama hizmeti, diş yapımında kullanılan ve beyaz renkteki bir madde olan zirkonyumun, saf mineraller yerine zirkonya seramiğine dönüştürülerek özel fırında işlenmesidir. Bu kaplama yöntemi, metal desteksiz olarak, kaplamalar grubundadır. Metal destekli kaplamalara oranla daha doğal bir görünüme ortam hazırlar. Kişilerdeki daha estetik bir gülüş kaygısı nedeniyle zirkonyum kaplamalar yapılmaktadır.

Diş hekimlerimiz, bu yöntem ile estetik kaygısı olan hastalara estetik bir gülüş tasarımı yapmaktadır. Konya zirkonyum diş kaplama hizmetleri, estetik ihtiyaçlar, diş hekimliğinden çok bu konuyu kapsar. Bu nedenle son zamanlarda çok sık kullanılan bir tekniktir. Diş yapımında kullanılan bu maddenin insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca önceki görünümden daha hoş bir görünümün yanı sıra daha sağlıklı dişlere sahip olabilmek mümkündür.

Diş Kaplama Fiyatları Konya | Zirkonyum Diş Kaplama

Konya Zirkonyum Kaplama Avantajları

Konya zirkonyum diş kaplama tedavileri ışık geçirgenliğinin metal destekli kaplamalara göre daha fazladır. Bu sebeple diş etlerinde koyu bir renk meydana gelmez. Dolayısıyla ileride metal kaplamalı olarak porselen dişlerde olmasını mümkün kılan diş etlerinin kenarlarından siyah renkler yansıyacaktır. Bu gibi sorunlar, zirkonyum kaplama ile giderilir. Zirkonyum diş kaplama ile zirkonyumun ışığı iletebilme özelliği ile dişlerde oluşan mat görüntü kaybolur.

Konya diş fiyatları zirkonyum olarak alınacak hizmete bağlı olarak, hastaların tedavi sürelerine bağlıdır. Bunun yanı sıra yapılan işlemin kalitesine, doktor tecrübesine de bağlı olarak fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. Zirkonyum ile yapılan kaplamalar, beyaz, sıcağa dayanıklı, metale karşı alerjisi olan hastalar için de idealdir. Bu tedaviyi alacak hastalar, sıcak soğuk hassasiyetlerinden de etkilenmez. Bunun yanı sıra metal olan dişlere göre daha sağlam bir tedavi türüdür.

Konya Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları

İLETİŞİM

FORMU