Çene Estetiği Konya - Çene Ameliyatı / Botoksu

Çene Estetiği Konya - Çene Ameliyatı / Botoksu

Çene estetiği ve cerrahisi Konya, çene bölgesindeki yer alan bozukluklar, hastalıklar, doğumda gerçekleşen anormallikler, tümör ve travmalar tedavi edilir. Uzmanlıklar doğrultusunda yer alan bütün konular, hastaların çıkarlarını gözeterek yapılmaktadır. Konya’da yer alan kliniğimiz üzerinden tam teşekküllü hizmetler alabilirsiniz. Aynı zamanda solunum, konuşma, beslenme gibi yaşamsal fonksiyonların da tedavi edilmesi için deneyimli anestezistler ve uygun teçhizatlar ile hizmet verilir.

Yapılan operasyonlar arasında çene ameliyatı da bulunmaktadır. Sonradan olan ya da doğuştan gerçekleşen çenedeki şekil bozuklukları, bu ameliyat ile ortadan kaldırılır. Bunun yanı sıra çenenin öne doğru kayması ya da çok geride olması durumunda da çene ameliyatları yapılır. Çene bölgesine yapılan bütün operasyonlar, teknik olarak çok nitelikli ameliyatlardır. Fakat iyi eğitimli olan ve deneyim sahibi cerrahlar için zor olmayan işlemlerdir.

çene estetiği konya
çene estetiği konya

Konya Çene Estetiği Hizmeti

Çene estetiği operasyonu, genellikle çene ucunun yüze ve burun uyumuna orantılı olması amaçlanarak yapılır. Dişlerin sıralanışı ve ağızın kapanmasında sorun yaşamayan hastalara, uygulanan işlemlerdir. Genellikle protez, vida, törpüleme gibi birçok farklı seçenekte uygulama türü vardır. Çene estetikleri; en fazla çenenin küçük olması, çenenin önde ya da arkada bulunması, çene ucunun olduğundan küçük olması, çene ucunun uzun ve sivri görünüme sahip olması gibi nedenlerden yapılır.  

Yapılan işlemler, hastaların görünümünü düzeltirken, aynı zamanda psikolojik anlamda da rahatlamalarına yardımcı olur. Çünkü çene insan yüzündeki konumu en önemli olan bölgelerden bir tanesidir. Tıpkı burun gibi orta kısımda yer aldığı için estetik anlamda güzel bir görüntü sağlanması önemlidir.

Konya Çene Kayması Tedavisi

Konya Botoks İle Çene Estetiği Tedavisi

Çene estetiği tedavisinde popülaritesi artan bir diğer yöntem ise Botoks.  Botoks, kasların kasılmaması için geçici olarak felç ederek çalışır. Bu, ağzınızın etrafındaki kırışıklıkları yumuşatmanıza neden olur. Bu güvenli ve etkili bir tedavi olarak kabul edilir, ancak bu tedaviyle ilişkili bazı riskler vardır. Göz önünde bulundurabileceğiniz başka çene estetiği seçenekleri de vardır. Bu seçeneklerden bazılarına göz atın ve sizin için en uygun olanı bulun.

İLETİŞİM

FORMU